Wydaję mi się, że koszule damskie hurt są idealnym wyborem, jeżeli zależy nam na szykownym, a zarazem eleganckim wyglądzie. Poza nieśmiertelną białą koszulą, którą każda z nas ma w swojej szafie, producenci przedstawiają nowe mniej oficjalne kroje będące równie efektowne.

Aktualnie zauważyłam, że wyjątkowo modne stały się koszule przypominające swoją długością tuniki. Najpopularniejsze fasony przybierają odcienie głębokiej czerwieni, oraz zmian butelkowej zieleni. Dodatki jak różne aplikacje w okolicach kołnierza króluje bezapelacyjnie. Lecz wyróżnia się, także wszelkie wiązania w kokardki, które inaczej nazywa się „pussy bow”. Są one kojarzone z retro stylem.

W tym sezonie entuzjastki stylizacji czarno-białych śmiało pokochają modele, które łączą ze sobą te dwa kolory. Często białe modele mają ciekawe wzory graficzne.

Koszule damskie hurt, o których wspomniałam wyżej stworzą idealny outfit jeżeli dodamy do nich dopasowane do nas spodnie oraz narzucimy cieplutki sweter. Tak zwane jesienne koszule damskie hurt to propozycja dla kobiet ceniących sobie wygodę i elegancję zarazem. Jak widzimy nie musi ona kojarzyć się z ołówkową spódnicą czy też szpilkami.

Eleganckie koszule damskie hurt możemy założyć nie tylko do pracy, ale również na rozpoczęcie roku szkolnego.  Dlatego, każda z nas powinna mieć w swojej eleganckiej garderobie koszule tego typu. Dobrze wyprasowana koszula kojarzy się nam instynktownie już z nienagannym wizerunkiem oraz wzorowym zachowaniem, co z pewnością zaprocentuje.

Biała koszula nie tylko przydaje się na wczesnych etapach nauki i do pracy. Białe koszule hurt możemy nosić na uczelni, na spotkania ze znajomymi.